Вступ до магістратури

Для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста). Особа може вступити до Університету для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) згідно із Додатком 4 Правил прийому, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань.

Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для конкурсного відбору для здобуття ступеня магістра зараховуються:

  • результати вступного іспиту з іноземної мови та фахових випробувань;
  • для вступу за спеціальністю 081 “Право” – бали єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання, що має такі складові: тест з права; тест загальної навчальної правничої компетентності; тест з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська мова). Порядок вступу на навчання та проведення єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 “Право” здійснюється відповідно до законодавства (затверджується МОН).

Вступник, який підтвердив свій рівень знання, зокрема англійської мови, дійсним сертифікатом тестів TOEFL або International English Language Testing System, або сертифікатом Сambridge English Language Assessment (не нижче рівня B1 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня), звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови. Під час визначення результатів конкурсу зазначені сертифікати прирівнюються до результатів вступного іспиту з іноземної мови з найвищим балом.

Для конкурсного відбору осіб, які вступають для здобуття освітнього ступеня магістра, конкурсний бал обчислюють як суму результатів вступного випробування з іноземної мови, фахового вступного випробування, середнього бала додатку до диплома бакалавра (бакалавра та спеціаліста при вступі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) та додаткових балів за особливі досягнення (відповідно до пункту 6.9 Правил прийому).

За результатами складання вступних випробувань з іноземної мови та фахового випробування Приймальна комісія встановлює рівень успішного тестування та надає допуск до участі у конкурсі.

Приймання заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання за денною та заочною формами навчання вступників для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста проводиться у наступні терміни:

Початок прийому12 липня
Закінчення прийому1800 24 липня
Терміни проведення вступних іспитів26 липня - 02 серпня
Оприлюднення рейтингового списку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення04 серпня
Виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення04 серпня - 08 серпня
Зарахування вступників на місця державного замовленнядо 1800 10 серпня
Виконання вимог до зарахування вступниками

для навчання за кошти фізичних і юридичних осіб
до 1800 11 серпня
Зарахування вступників для навчання за кошти фізичних і юридичних осібдо 1800 14 серпня

 

 

Таблиця 4

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра, для здобуття освітнього ступеню магістра