Інформація Предмети для вступу Терміни та вартість навчання

Освітній рівень

Ліцензійний обсяг

Знання

Студенти, які навчаються за спеціалізацією «Економічна аналітика та бізнес-статистика», засвоюють знання у галузі сучасної економіки на макро- і макрорівнях, методів аналізу та прийняття рішень у різних сферах ділової активності – маркетингу, виробництві, фінансах, використання сучасних комп’ютерних та Інтернет-технологій у роботі з різними джерелами даних.

Вміння і навики

Студенти спеціалізації «Економічна аналітика та бізнес-статистика» набувають навиків вирішення облікових та аналітичних задач у бізнес-середовищі, діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування з використанням сучасних комп’ютерних технологій і прикладних програм, оцінки економічних і фінансових ризиків у різних сферах професійної діяльності, підготовки та презентації аналітичних звітів з питань соціально-економічної політики та стратегій розвитку на макро- і макрорівнях, реалізації власних бізнес-ідей та соціального підприємництва.

Компетенції і працевлаштування

Випускники бакалаврату спеціалізації «Економічна аналітика та бізнес-статистика» здатні забезпечувати бізнес-менеджмент, органи державної влади та місцевого самоврядування, некомерційні організації якісною інформацією аналітичного характеру для ухвалення поточних і стратегічних управлінських рішень.

Випускники мають змогу обіймати посади аналітика з дослідження ринку, фахівця з економіки, обліку та аналізу в економічних, фінансово-облікових та аналітичних службах бізнес-сектору економіки, державного управління, консалтингових, маркетингових, соціологічних компаніях.

Поглиблене вивчення професійної англійської мови забезпечує бакалаврам з економічної аналітики та бізнес-статистики можливості працевлаштування в аналітичних підрозділах міжнародних компаній та вітчизняних підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

Основні дисципліни, що вивчаються

1. Макроекономіка
  2. Мікроекономіка
  3. Міжнародна економіка